Seat/Cupra – Key Account Manager

  • Pełen etat
  • Poznań

Volkswagen Group Polska

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż oraz budowanie relacji z dużymi Klientami Flotowymi, firmami leasingowymi oraz firmami CFM
  • Koordynacja przygotowania ofert na samochody osobowe dla kluczowych klientów flotowych
  • Współpraca z siecią dealerską w zakresie sprzedaży flotowej, oferty handlowej i promocyjnej
  • Przygotowanie materiałów ofertowych, negocjacje kontraktów, prezentacja produktów i spotkania z klientami
  • Planowanie i raportowanie sprzedaży flotowej SEAT & CUPRA oraz Volkswagen Financial Services, odpowiedzialność za realizację celów jakościowych i ilościowych w kanale flotowym
  • Informowanie sieci dealerskich o nowych produktach, promocjach i rozwiązaniach dla klientów flotowych marek SEAT & CUPRA, planowanie działań promocyjnych i handlowych
  • Współudział w opracowaniu i wdrażaniu strategii flotowej marki CUPRA

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym/menedżerskim stanowisku
  • Doświadczenie w branży automotive
  • Znajomość programu MS Excel na poziomie średniozaawansowanym, umiejętności myślenia i planowania strategicznego
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (min. B2)
  • Komunikatywność, umiejętność myślenia i planowania strategicznego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy, a docelowo na czas nieokreślony
  • praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę system.erecruiter.pl.

NEWSY